
Холодильна шафа - вітрина Інтер 400 Т б/в
9 500 ₴
- Під замовлення
Відправка з 09 квітня 2026+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильні шафи стійкі до жаркої погоди через те що мають конденсатор з обдуванням у нижній частині холодильника біля агрегату. Вітрини Інтер 400 - Т зі статичним типом охолодження мають 400 літрів корисного об'єму, шафи цього виробника розповсюджений товар із хорошими відгуками. Для естетичного вигляду та ще більшого збереження температури в середині холодильника ми замінили ущільнювач дверей на новий, за керування процесом охолодження відповідає електронний контролер на якому можна виставити температуру від 2 до 8 градусів. Запитуйте, чудова перевірена техніка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 300 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 2100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴








