Вітрина виконана в сучасному стилі (Куб), має підсвітку led із трьох частин які легко замінюються в процесі роботи, має діапазон температури від 2 до 8 градусів за Цельсієм, також статичний тип охолодження товарів, працює надзвичайно тихо. Встановлений додатковий обдув конденсатора, окремо виведені кнопки на ввімкнення (вимкнення) компресора та освітлення, виставка для товарів має розмір 1720 / 510 мм, у задній частині (зі сторони продавця) є додаткова поличка розміром 1280 / 500 мм. Ширина вітрини всього 800 мм тому її легко пронести у будь-який дверний отвір. Запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Максимальна робоча температура | 2 град. |
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 450 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1820 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1120 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1720 мм |
| Внутрішня ширина | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 000 ₴










