Холодильна вітрина із середньотемпературним режимом охолодження Техно холод ПВХ С Вірджинія self- 1,4 це значить що температура регулюється від 2 до 8 С, такі вітрини застосовують для самообслуговування відвідувачів Вашого закладу, диспозиція виставки з товаром має неймовірний вигляд та приємно вражає. Вітрини надійні та дуже зручні тим що мають колеса на основі, тому вони у перспективі мобільності, холодильні вітрини можуть бути як додатковим обладнання для торгівлі харчовими та іншими товарами яким необхідне охолодження. Також вітрини застосовують у торгівлі на виїзд. Запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 1280 мм |
| Висота | 900 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1250 мм |
| Внутрішня ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 000 ₴











