Холодильна шафа вітринна має скляні двері працює у звичайному середньо температурному режимі з діапазоном регулювання від 2 до 8 градусів. Має корисний об'єм 380 літрів, полички розміром 600 / 400 см, підсвітка внутрішня стоїть лед, підсвітка банера люмінесцентна лампа, гума на дверцятах нова у сірому кольорі. Регулювання температурою через термостат, холодильна система перевірена майстром, в середині прямий обдув динамічного охолодження, ідеально підходить для товарів у пляшках та різних інших. Запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 200 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 600 мм |
| Внутрішня ширина | 400 мм |
| Об`єм | 380 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴








