
Холодильна шафа Технохолод 1000 літрів б/в, холодильна шафа двохдверна глуха б в
24 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 62-5
Відправка з 11 квітня 2026+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильна (середньотемпературна) шафа надзвичайно економна у споживанні електроенергії, середнє споживання у неї 600 Вт в годину, ще вона дуже стильно та якісно виконана, вигляд її приголомшує. Температура регулюється від 0 С до 8 С, такі екземпляри ідеально підходять для зберігання риби та м'яса, а також будь-яких товарів які зберігаються у діапазоні її температурного режиму. Діагностика звичайно була проведена, рівень фреону в нормі, всі функції охолодження працюють добре, також була замінена дверна ущільнювальна гумка, ми замовляли її у сірому кольорі, вони менше забруднюються та по стилю в самий раз. Корисний об'єм камери 950 літрів, охолодження динамічне, всі параметри налаштовані, просто вмикаєте та користуєтесь із задоволенням. Запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1320 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 1950 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 000 ₴









