М'ясорубка МИМ 300 рахується як техніка для використання у промисловості. Обладнання перевірене та повністю робоче, робимо повне технічне обслуговування тому можете не сумніватись у справності техніки. М'ясорубки цієї моделі спроможні переробляти до 300 кг м'яса за одну годину, споживає така м'ясорубка 1,44 кВт в годину. У продажі вони у нас ідуть з одним повним комплектом насадок, самі ножі по бажанню пропонуємо нові по 600 грн штука, їх продають партнери, телефонуйте, запитуйте, підкажемо та допоможемо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мім |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | М'ясорубка повний унгер |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна продуктивність | 300 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1440 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 800 ₴









