
Шафа холодильна глуха Інтер 800 б в, двохдверний холодильник б в, холодильні шафи б в
16 500 ₴
- Немає в наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Закриті холодильні шафи Інтер 800 Т є у двох варіантах зі статичним видом охолодження та з динамічним. Статичне охолодження застосовують як для м'ясних продуктів, так і для зелені, цей тип охолодження рахується універсальним у зберіганні харчових продуктів, шафа зі статичним охолодженням мають внутрішню підсвітку, працюють у звичайному температурному режимі від 0 до 8 С. Холодильні шафи з динамічним охолодженням мають ті ж характеристики тільки у них відсутнє внутрішнє освітлення, а також є внутрішній вентилятор який обдуває товари для швидшого охолодження, у таких шафах зберігають закриті харчові продукти, рідину у пляшках то що. Обладнання перевірене, працює тихо та ефективно, Запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтер-П |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 1920 мм |
| Вага | 160 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 500 ₴









