Сковорідка промислова виготовлена для професійної праці на кухні та на виробництві харчових продуктів, дуже зручна тим що має велику чавунну місткість із внутрішніми розмірами (в/д/ш) мм 150/460/520 мм, яка легким рухом за допомогою ручки опускається для зливання переробленої олії, на ній можна виготовляти одразу однією порцією достатньо смачних виробів для подавання їх на стіл чи на виставкові торгові вітрини. Застосування такої техніки не має меж, зараз це найзручніший спосіб нажарити якомога швидше та більше харчових продуктів. Запитуйте, на кухні це незамінна річ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Проммаш |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 6 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 190 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 000 ₴










