Холодильна вітрина прилавок Технохолод Кароліна є Королевою виставки та зберігання для гастрономії. Вітрини такого типу застосовують у розкішних нових магазинах без зайвих сумнівів, адже це сучасна модель холодильного обладнання. Що являє собою сама гастрономічна вітрина? Вона має широку виставку 186 х 70 см, сама виставка виконується на нержавіючих диспозиційних елементах, під виставкою є достатньо широке відділення яке існує для зберігання харчових продуктів та поповнення ними ряди основної виставки, у цих відділеннях (холодильних боксах) температура нижча аніж зверху на кілька градусів, наприклад якщо виставити мінімум 2 С на виставці, то у боксах температура буде опускатися майже до 0 С. Також е лед підсвітка для диспозиції та зручний блок керування температурою холодильної вітрини. Чудова техніка, запитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1960 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Вага | 150 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1860 мм |
| Внутрішня ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 000 ₴










