
Холодильна шафа вітрина Інтер 800 т б/в, холодильна вітрина двохдверна б в, холодильник
16 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 62-4
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шафи зручні та надійні, вигляд просто суперовий (дуже наближений до нового), обладнання на складі перевіряється та ретельно тестується, тому не робочу техніку зі складу ми не відвантажуємо. Інтер 800 Т із хорошим внутрішнім освітленням, завдяки вертикальним лампам розміщеним з двох боків кожна поличка освітлюється максимально чудово, двері холодильника із механізмом який самостійно доводить їх до закривання, верхній банер стандартно білий та легко знімається, він саме для того, щоб помістити туди Вашу рекламу. Проста у користуванні та надійна холодильна шафа це перевага у збільшенні асортименту та товарообороту магазину, запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110 кг |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Висота | 2070 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 000 ₴








