Країна виробник Arneg Італія, обладнання цього виробника рахується одним із най надійніших та довговічних, тому що зроблене дійсно на совість. По проведених роботах була здійснена діагностика та замінений механічний терморегулятор на електронний контролер. Вітрина кутова, але конфігурація дозволяє поставити її як прямий прилавок під стінку. Повна довжина від кута до кута 1900 мм, ширина 1300 мм, ширина бокової частини 1300 мм, висота стандарт 1200 мм. Вітрина холодильна надзвичайно економна, за одну годину споживає 310 Вт та 30 Вт освітлення. Надзвичайно цікавий та дуже гарний варіант для торгівлі, запитуйте.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Основні | |
| Виробник | Arneg |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Країна виробник | Італія |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна споживана потужність | 330 Вт |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 500 ₴










