
Електричний котел Титан підлоговий 6 кВт/380В б в, котел електричний проточний б/в
3 900 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Котел електричний, надійний, проточний із під'єднанням 380 В, має нагрівну здатність до 90 С, під'єднується до системи та може опалювати приміщення до 60 м/квадратних. Споживає 6 кВт в годину, має три тени по 2 кВт, простий та зручний у користуванні. Запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 6 кВт |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа обігрівання | 60 кв.м |
| Керування | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴







