Шафа пекарська, стан нової , так як небула у використанні, але зберігалася на складі без потреби довгий час. Містить базові стандартні противні 60*40 – 2 шт. , які часто підходять до іншого пекарського обладнання . Плюс решітка для додатковї випічки . Оснащена регулятором температури 100-350 градусів. Також можна виставити роботу тенів незалежно один від одного.
Час роботи жарової шафи необмежений, так як це обладнання є професійним марки OREST, відмінної якості . Окрім випікання шафу можна використовувати для розігрівання продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Орест |
| Максимальна робоча температура | 350 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна робоча температура | 100 град. |
| Номінальна споживана потужність | 9 кВт |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Глибина робочої поверхні | 710 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 000 ₴










