Українські вітрини Parma вироблялися у Харкові, у сфері свої діяльності зарекомендувались дуже добре. Вітрина має виставкову зону 910 / 360 мм та додаткову поличку 960 / 150 мм, звичайна середньо температурна вітрина яка тихо та якісно працює, із переваг також має нержавіючу стільницю та заощаджуючу холодильну систему, за одну годину вона споживає всього 260 Вт, у порівнянні з аналогами це дуже мало. Запитуйте.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 50 кг |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1010 мм |
| Основні | |
| Виробник | Парма |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Кліматичний клас | SN |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Тип встановлення | Настільний |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна споживана потужність | 260 Вт |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 000 ₴









