Гриль Італійський спеціалізований для професійного приготування різних частин м'яса, він рівномірно жарить м'ясні страви завдяки розташуванню внутрішніх нагрівних елементів по чотирьох кутам, сама ж продукція для приготування кладеться у спеціальні люльки які обертаються на одній швидкості. На грилі можна регулювати увімкнення та вимкнення окремо верхніх та нижніх тенів та температуру приготування їжі до 300 С. Має підсвічування, також не мало важливий елемент конструкції (зручний зливний лоток) для утилізації жиру. Запитуйте, надійна та якісна техніка.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 50 кг |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1030 мм |
| Основні | |
| Виробник | Karma global |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість робочих поверхонь | 4 |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 800 ₴









