
Стелаж металевий пристінний б/в
3 200 ₴
- В наявності
- Код: (8) 4 с лінія
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж пристінний металевий може бути виконано в дизайні під Ваш інтер'єр зі збереженням основного кольору поличок, задніх стінок - білий, контур за Вашим бажанням (на малюнку це жовтий), а також підігнаний під розміри які Вам потрібно, в чому ми Вам допоможемо згідно з вашим планом приміщення. Одна стандартна секція містить 5 поличок, глибиною - дві по 45 см (нижні) та три по 35 см. Які зміщуються на потрібну для Вас висоту. Розташування поличок 45 градусів. Якість металу поличок витримує навантаження до 75 кг, що дозволяє розміщувати багато видів товару. Ціна вказана за метр погонний стелажа, кінцева стійка у лінії 700 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стелаж |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 75 кг |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 400 кг |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Для непродовольчих товарів, Для продовольчих товарів, Для алкогольних напоїв, Універсальний, Для побутової хімії, Мультимедійний, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для одягу, Для взуття, Для галантереї, Для іграшок, Для спорттоварів, Для парфумерії, Для косметики, Для електропобутових приладів |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Особливості | Можливість регулювання по висоті опор, Можливість регулювання полиць по висоті |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Матеріал задньої стінки | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 980 мм |
| Глибина стелажу | 550 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴







