Острівні стелажі дуже зручні у розташуванні та користуванні, висота стелажа 1,6 м, основний колір залишається сніжно білим, але жовті контурні вставки на поличках та нижній цоколь можна замінити на чорний, дінго колір та будь-який стандартний із кольорів під стиль вашого закладу. Полички стелажа два рівні по 45 см та два по 35 см. Стелажі професійні, торгові із достатнім навантаженням на полички для того, щоб торгувати будь-якими товарами. Запитуйте, порахувати план розташування у магазині допоможемо. Ціна за метр погонний, кінцева стійка 800 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Тип полиць | Прямі |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 600 кг |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 75 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 980 мм |
| Глибина стелажу | 1000 мм |
| Висота стелажа | 1600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴/пог.м








