Морозильні шафи просто знахідка для закладів торгівлі замороженими продуктами, ефективні морозилки дуже швидко заморожують продукцію, звісно це не шокове заморожування, але дуже близько до того, під кожною поличкою знаходяться охолоджувальні трубки, товар на поличках замерзає швидко, споживає така шафа мінімум електроенергії, агрегат виконаний на два компресори. Ідеально виконаний дизайн та холодильна система. Відстань між поличками 9 см ширина та довжина 36х46 см. Запитуйте.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 65 кг |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Основні | |
| Виробник | Атлант |
| Кількість компресорів | 2 |
| Кліматичний клас | SN |
| Стан | Вживані |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 800 ₴









