Вертикальні морозильні шафи виконані для максимально швидкої заморожування харчових продуктів, під кожною поличкою є охолоджувальні труби, морозильна камера досягає температури -23 С за 30 хв, має два компресори, дуже швидка в роботі та надзвичайно ефективна. Такі камери ідеально підходять для вареників та пельменів, у домашніх умовах також буде дуже зручною. Об'єм 240 Л споживає 130 Вт в годину, температура регулюється від -15 до -25 С. Розмів однієї комірки (висота 90 мм, довжина 460 мм, ширина 360 мм). Запитуйте якісна та надійна техніка.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 60 кг |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Основні | |
| Виробник | Атлант |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 2 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Стан | Вживані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 800 ₴









