Потужна м'ясорубка для промислових робіт у великому об'ємі, така м'ясорубка може переробити на фарш понад 300 кг лише за одну годину. Верхня кришка має розмір 50 х 35 см. М'ясорубка МИМ 600 прослужить Вам як надійна безвідмовна техніка з якою зручно та легко працювати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 56 кг |
| Виробник | Торгмаш |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна продуктивність | 300 кг |
| Номінальна споживана потужність | 2750 Вт |
| Вид обладнання | М'ясорубка повний унгер |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 000 ₴








