Однокамерна холодильна шафа на двоє дверей енерго- зберігаюча, для того, щоб дістати продукцію із шафи відкривається тільки верхній або нижній рівень, таким чином холодне повітря краще утримується в холодильній камері. Корисний об'єм холодильної шафи надзвичайно великий та має 600 літрів в об'ємі. Окрім гастрономічних товарів у шафі можна зберігати м'ясо та рибу. Запитуйте проконсультуємо.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 2100 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 770 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Технохолод |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Країна виробник | Україна |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Номінальна споживана потужність | 500 Вт |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 000 ₴







