Дуже велика і надзвичайно містка морозильна скриня гарно працює. Морозильний ларь має чудовий дизайн, агрегат працює дуже тихо, швидко набирає потрібну температуру, свіжа відносно року виготовлення, пройшла перевірку (діагностику) майстром холодильщиком. Зручна морозилка для Вас буде як надійна допомога для зберігання харчів при температурі -20 С. Запитуйте.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 910 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Indesit |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴








