
Холодний стіл Hendi б/в 900 мм. б/в Нідерланди
25 000 ₴
- В наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодний стіл як вид холодильного обладнання має своє важливе значення на кухні, а також у залі, зручний стіл тим що на ньому можна працювати, тобто розробляти харчові продукти та ставити на поверхню столика всілякі прилади та інше обладнання для роботи. Особливість саме тому, що він поміщає у себе гастро-ємність G|n 1/1 та охолоджує харчі до +2 С. Припустим що ми поставили такий столик на кухні, та що ж тоді ми маємо? По перше зберегли місце, встановивши такий стіл на кухні чи в торговому залі, будь-де, ми комбінуємо два типи обладнання в одне ціле, це холодильник для зберігання харчових продуктів та стіл для їхньої розробки та можливо як підставка під інше обладнання. Запитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 880 мм |
| Вага | 60 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 000 ₴






