Касові бокси в чудовому доглянутому стані, працюють на датчиках та від лапки, є варіанти із широким та вузьким накопичувачем, також право сторонні та лівосторонні, по довжині від 2,3 м. до 2,7 м. Касові бокси Модерн переважно в жовтому кольорі, але колір можемо змінити. В процесі реставрації касових боксів проводиться діагностика та ремонт по потребі в плані процесу роботи. Кінцевий результат це гарні б/в касові бокси, але чисті без суттєвих пошкоджень та повноцінно робочі. Замовлення можна оформити на будь-яку кількість від чого буде залежати загальна сума, ціна вказана середня орієнтовна на одну касу довжиною 2,5 м. По готовності час очікування на готовий товар від 4 до 10 робочих днів. Запитуйте, підберемо потрібні варіанти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 200 |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 500 ₴





