Якісний двох постовий контактний гриль має чугунне покриття, робоча поверхня гриля дуже зручна своїми розмірами, кожен із постів працює окремо індивідуально. Гриль прижимний згодиться у будь-якому фастфуді чи на будь-якій кухні, його завдання працювати безперервно та якісно з чим ця модель гриля справляється просто відмінно та без надмірних зусиль. Професійна техніка такого типу на вищому рівні та являється незамінною будь-де та будь-коли. Запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roller Grill |
| Країна виробник | Франція |
| Вид гриль обладнання | Гриль контактний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 4 кВт |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Чавун |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Кількість робочих поверхонь | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 36 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 000 ₴








