Професійний потужний тістоміс впорається із будь-яким замісом густого тіста, та ще й так якісно виконає свою роботу що Ви та ваші відвідувачі точно будуть задоволені кінцевим результатом. Конструкція виконана на колесах які фіксуються, таку машину можна зручно ставити у будь-яке місце на кухні, тісто із діжки виймається лопаткою або ж руками, сама діжка має об'єм 18 літрів, її діаметр сягає 360 мм висота 200 мм. Тістоміс спіральний Mecnosud IM18D має дві швидкості замісу, дуже зручна та якісна техніка, Запитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mecnosud |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Номінальна споживана потужність | 800 Вт |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 18 л |
| Завантаження тесту | 20 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 860 мм |
| Довжина | 740 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 000 ₴









