Міксер працює дуже добре, не має внутрішніх пошкоджень механізмів, також при роботі не має зайвих незвичайних звуків, машина готова до праці повноцінно. Об'єм діжки 20 літрів, діжка опускається та підіймається для зручності роботи, планетарний міксер має три швидкості збивання, на ньому можна працювати із рідким тістом та замішувати всілякі кондитерські смаколики. У комплекті є три насадки, збивач, лопатка та крюк. Запитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sinmag |
| Країна виробник | Тайвань |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Номінальна споживана потужність | 375 Вт |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 490 об/хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Механізм кріплення чаші | знімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 кг |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 840 мм |
| Довжина | 580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 000 ₴







