
Кавомашина Brasilia Roma 05 P 2gr б/в
19 000 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавомашина перевірена та налаштована досвідченим спеціалістом, всі функції такі як нагрів води до потрібної температури, подача тиску та відключення при досягнутій нормі, збивання молока під гарячим паром, подача кип'ятка та налив кави працюють відмінно. При роботі на такій кавомашині хороший Бариста може приготувати шедевр смакової, неповторної чашечки кави. Обладнання варте вашої уваги) Запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brasilia |
| Країна виробник | Італія |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 50 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 000 ₴








