Візки цікавої форми у вигляді краплі, хромоване покриття якісне і дуже добре зберіглося, колеса як нові, таке відчуття що візки простояли на складах і навіть не використовувались. Для власного користування зручнішого візка годі й шукати. Виробник торгівельний візків siegel Германія. Купуйте якісні перевірені речі, дзвоніть, запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siegel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Метал |
| Діаметр коліс | 120 мм |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 70 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 960 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 960 мм |
| Вага | 18 кг |
| Об`єм | 70 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴








