Холодильний стелаж (гірка) відкритого типу, чудова і незамінна привілегія для торгівлі із самостійним обслуговуванням. гірка достатньо стильна для того щоб встановити її у новому магазині як основну привілегію і гордість. Гірка (регал) має два потужних мотора і дуже швидко охолоджує продукти харчування. Запитуйте, Ви точно не пожалкуєте за свій впевненний вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Byfuch Product |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна гірка |
| Максимальна робоча температура | 2 град. |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1800 Вт |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Тип управління | Механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Вага | 220 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 000 ₴








