Польська чудова камера працює просто відмінно не зважаючи на легкий б/в стан. Ларь добре перевірений спеціалістами. Температуру до -22 С. набирає швидко, дуже вмісткий і відповідно зручний, такі морозильники добре слугують в домівках і у магазинах. Запитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugur |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для морозива, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для піци, Для напоїв |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 300 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Висота | 840 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 400 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴








