Шикарна, велика промислова мийка з товстого міцного алюмінію для виробництва або кухні якраз. Мийки з великим об'ємом ванни дуже доречні для оброблення та миття продуктів або ж великої кількості посуду. Мийна алюмінієва ванна встановлена на металевому каркасі, який пофарбований спеціальною антикорозійною молотковою фарбою, нанесеною на антикорозійний ґрунт. Дуже потрібна річ для громадського харчування, а також на кухні. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Зварна мийна ванна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Внутрішні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 630 мм |
| Загальна ширина | 630 мм |
| Загальна висота | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴








