Німецькі промислові рисоварки Apexa це просто знахідка для тих, хто займається суші або готує смачний рис для інших страв. Саме в таких професійних Рисоварках приготований рис буде найбільш незвичайним і різниця смакових якостей істотно відрізняється від приготування рису в іншому не такому професійному обладнанні. Рисоварка Apexa це щось неповторне. Спитуйте, купуйте, не пошкодуєте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apex |
| Тип приладу | Рисоварка |
| Об`єм | 6 л |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 1950 Вт |
| Кількість програм приготування | 1 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Покриття чаші | Тефлонове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Діаметр | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴








