Стильна відома багатьом Польська вітрина Cold для солодощів потішить діточок і їхніх батьків свіжими та смачними солодощами. У кондитерських холодильних вітринах такого плану є 4 рівні викладки для ласощів. Нижній рівень висувний, його використовують для кремових і листових тортів, там температура рівна заданій на контролері, тобто від 3 до 10 С. Рівень вищий можна застосувати для шоколадок, ширина полиці для них 290 мм. також нижня скляна полиця годиться для виставки тих самих тортів, але бажано з згущеною начинкою, вони не такі вимогливі до низьких температур. Кожен наступний рівень із температурою вище на 3/4 С. Там зберігається, випічка та інші супутні товари. Спитуйте, купуйте стильне перевірене часом обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 3 град. |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Призначення | Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1650 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Висота | 1330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 500 ₴








