Основний позитивний параметр, який виділить потребу у використанні саме цього морозильного лару, це його шалена робота. Компресор без обдування вентилятора вимагає температуру довкілля не більш ніж 25 С. але працює дуже тихо. Лар до того ж зручний під час розміщення в приміщенні. Має сучасний забарвлення і швидко наморожує товар. Чудово підійде в зал для продажу продуктів і в підсобку для зберігання різних товарів. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кліматичний клас | SN |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 1110 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Вага | 45 кг |
| Загальні | |
| Об'єм морозильної камери | 240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴








