Відомі, сучасні свіжі вітрини в стилі Cube мають класичний вигляд у модних кольорах темних відтінків сірого та світлих відтінків чорного. Вітрини Diana Cube дуже популярні та чудово зарекомендували себе на ринку холодильного обладнання з недавнього 2019 року. Вітрини мобільні завдяки потужним колесам, температура середня від +1 С. тобто для гастрономії просто шикарний варіант, також у них можна продавати свіже м'ясо та рибу. Недостатків у вітрин немає, всі обслужені та надійно перевірені для подальшого використання. На вигляд зовсім як нові. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UBS |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для заморожених продуктів, Для фруктів |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1370 мм |
| Ширина | 1190 мм |
| Висота | 940 мм |
| Вага | 98 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1250 мм |
| Внутрішня ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 000 ₴









