Морозильна скриня працює ефективно, дуже швидко наморожує. Щодо роботи, майстер холодильник замінив фільтр вологозвушувач. Доповненням до лару додали підсвітку з окремим вимикачем і кошики. Корпус і зовнішній вигляд камери практично ідеальний, у торговому виставковому залі скриня матиме дуже привабливий вигляд, до того ж шторки не загублені, як часто буває, і крізь них товар проглядаються абсолютно доступно. Спитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugur |
| Країна виробник | Данія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для морозива, Для напівфабрикатів, Для піци, Для напоїв |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 370 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1560 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 60 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 414 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴









