Італійська середньоформатна шафа вітрина, яка застосовують за годину для продажу холодних алкогольних, слабко алкогольних та інших біг алкогольних напоїв. Також холодильні шафи чудово підходять для риби, ковбас, салатів, сирів. Шафки одні дверні двостулкові потрібні в кожній торговій точці. Розмір шафи холодильного, його об'єм залежить від типу та кількості товарів, а також регульованої площі приміщення. Спитуйте порекомендуємо, підсумемо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEG |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 320 Вт |
| Призначення | Для риби, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 340 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴








