Німецька вертушка Izucm. Відмінність як вирізняється під час крутиться момент, дуже легко ходить, не має люфту, чітко фіксується в протилежному напрямку руху вертушки. Якщо ви хочете придбати турнікет, який працюватиме безпроблемно, безвідмовно та дуже довгий час, то — це саме той, який вам потрібен. Якість рівня прохідної системи обіцяємо, Рекомендуємо. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Izumi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип пристрою | Роторний напівростовий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип приводу | Механічний |
| Ширина проходу | 530 мм |
| Загальні | |
| Довжина | 1250 мм |
| Ширина | 1160 мм |
| Висота | 1090 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴







