Холодильна шафа має Сучасний стандарт викладки на широкі полиці 610 мм. Активна динаміка охолодження в процесі роботи забезпечує швидке охолодження до заданої температури. Двері холодильної шафи з самостійною системою доведення, тобто закриваються самі, ущільнювальна гумка нова, працює просто чудово. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frigorex |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 516 Вт |
| Призначення | Для риби, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 2030 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 530 л |
| Внутрішня довжина | 610 мм |
| Внутрішня ширина | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴







