Весь корпус вітрини Mawi виготовлений із неіржавкої сталі, збирання якісне, обладнання працює чудово на крейдоні Викладка має площу 1320 х 530 мм. Площа нижніх боксів 860 х 700 мм. Вітрина являє собою рідкісний екземпляр феноменальної якості, завод виробник робив на повіки. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mawi |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1430 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Вага | 160 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1320 мм |
| Внутрішня ширина | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 000 ₴








