
Торгові покупські візки Viz 80 б/у
2 500 ₴
- В наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найзручніші та найвідповідніші торгові візки саме на 80 літрів, вони зручні в тому, що розминуться в торговому залі такими візками дуже легко, ручки завширшки 490 мм. у проході між стелажами або біля продуктових холодильних вітрин компактні, візка поворотні, не створюють тягнуть у потоці покупців, ваші клієнти зосередилися на своїх покупках меншеентні через дрібниці та залишаються задоволені. Візки чудові за ходовою частиною та зовнішнім виглядом. Спитуйте, придбайте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vizo |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Діаметр коліс | 90 мм |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 85 кг |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 980 мм |
| Вага | 18 кг |
| Об`єм | 80 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴





