Грошені ящики на вигляд, як нові, замки механічно працюють дуже добре. Зручно використовувати саме такі ящики для грошей, вони практичні та дуже зручні. Є також кабель для під'єднання до системи відкриття ящика за допомогою програми під час вибивання чека, але система інтерфейс не перевіряється в нас на складі та гарантію роботи її не дає. З виходом монетного номіналу замінника купюри 1,2,5,10 гривен монетні комірки будуть дуже доречними. Спитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Напрямок відкриття грошового ящика | Вгору |
| Кількість відділень для банкнот | 4 |
| Кількість відділень для монет | 8 |
| Тип замка | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴







