Славний, вітчизняний Ice Stream Medium з Італійськими комплектуючими, у сучасному стилі випрасує дивовижно привабливо. Двері з вигнутим склопакетом самодовідна, контролер сенсорний легкий у керуванні та надійний у роботі, підсвітка Led. Гідна увага в кожному закладі. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 510 Вт |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 2270 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 400 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴








