Міцні кошики Speesy 45 дуже надійні за якістю виготовлення, виготовлення кошик здійснювалося з міцного пластику для того, щоб вони були витривалими до експлуатації з навантаженням вестимого товару навіть у разі ударів або падіння. Зручність такого кошика полягає не тільки в довговічній службі під час їхнього придбання, але і в його портативності, адже слагоджуються вони дуже компактно, їх можна носити в руці або ж катати за допомогою коліс і телескопічної ручки. Модель кошика дуже вдала, серед подібних товарів вони практично в не конкуренці. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Speeze |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Діаметр коліс | 50 мм |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 25 кг |
| Телескопічна ручка | Так |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Об`єм | 45 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴









