Передбачені заводською конфігурацією Стелажі з візуальним доступом заднього плану без задніх стінок із комбінованим забарвленням у поєднанні Білого та Дінго кольорів. Стелаж можна укомплектувати бортиками, він зручний в установці під стінкою, по вікнах, а як пристінний, так і острівний посередині зали. Полиці можна ставити під нахил і рівно. Кінцева стійка коштує 600 грн, ціна за метр погонний стелажу. Параметри не відрізняються від стандартних видів, стелаж такий самий міцний, витримує навантаження до 65 кг на полицю і в збиранні такий самий простий. Запитуйте, чи є односторонні та двосторонні варіанти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 65 кг |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 350 кг |
| Тип полиць | Похилі, Прямі |
| Призначення стелажа | Для непродовольчих товарів, Для продовольчих товарів, Для алкогольних напоїв, Універсальний, Для побутової хімії, Мультимедійний, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для кондитерських виробів, Для овочів і фруктів, Для одягу, Для взуття, Для галантереї, Для іграшок, Для спорттоварів, Для парфумерії, Для косметики, Для електропобутових приладів |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип | Стелаж |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 580 мм |
| Висота стелажа | 1700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴/пог.м









