
Холодильна шафа-вітрина Інтер 500 т. б у
9 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 61-8
Відправка з 11 квітня 2026+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ефективні з виробництва холоду, місткі та прекрасні на вигляд, доглянуті холодильні шафки Інтер відомі як найбільш ходова й один із надійних помічників у торгівлі. Температурний режим шафки тримають нижче заводського стандарту (+2:+8) С. можуть виганяти й (0 С) але така температура знадобиться Вам хіба що для зберігання в них м'яса, риби або ж інших супутніх товарів. У нормальних умовах для того, щоб техніка не випускала з ладу, навколишня температура має бути від 12 до 26 С. Спитуйте, чудовий варіант техніки для охолодження будь-яких продуктів, реалізації та збережності її в належному стані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтер Плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 370 Вт |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 360 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴







