Холодильна вітрина стильна зі збереженим класичним заводським дизайном, але оновлена під сучасніші тони. Вдале виконання зовнішнього гідного вигляду можна підкреслити чудовою робочою здатністю холодильної вітрини. Шикарна викладка на неіржавкій диспозиції розміром 149 х 63 см. забезпечить гарну збережність гастрономічних та інших товарів. Охолоджуваний нижній бокс фактично буде охолоджуванішим, це запасник для зберігання доповнювального товару на викладку. Спитуйте чудовий варіант.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1490 мм |
| Внутрішня ширина | 630 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 500 ₴








