Стелажі Інтрак Італійського виробника славляться якістю покриття комплектуючих, це основна істотна характеристика торгових стелажів, адже від якості фарбування полиць, задніх стінок, кронштейнів і стійок залежить довговічність конструкції та Збереженню чудового стану. Навантаження на рівень полиці стандартне (до 70 кг), матер'яли міцні та легкі. Збирання, розбирання та експлуатація цього стелажа буде вам тільки в задоволення. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 70 кг |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 350 кг |
| Тип полиць | Похилі, Прямі |
| Призначення стелажа | Для непродовольчих товарів, Для продовольчих товарів, Для алкогольних напоїв, Універсальний, Для побутової хімії, Мультимедійний, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для кондитерських виробів, Для овочів і фруктів, Для одягу, Для взуття, Для галантереї, Для іграшок, Для спорттоварів, Для парфумерії, Для косметики, Для електропобутових приладів |
| Тип | Полиця |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 580 мм |
| Висота стелажа | 2100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴/пог.м







