Якщо ви шукаєте дійсно гарний і безвідмовний варіант вітрини самообслуговування, яка в домішку буде доречною для більшості груп товарних позицій, то найкращого варіанту, ніж (Cold SW 1400 DR), ви не захистите. Якість цього виробника перевірена роками, техніка фірми Cold відома в усьому світі. Холодильна шафа легко набере 0 градусів за мінімальною виставленою шкалою, охолодження статичного вигляду та ефективні параметри охолодження дають можливість зберігання в шафці гастрономічних, молочних продуктів, м'яса та риби. Освітлення камери на нічний період можна вимкнути окремою клавішею. Стан техніки приємно вразить вас. Спитуйте, Рекомендуємо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1430 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Вага | 160 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 000 ₴







